Having the crypto games casino allowed them to

Dikey peyzaj


Dikey peyzaj
Dikey peyzaj Uygulamaları
Dikey Bahçeler
Dikey Bahçeler
Dikey Bahçe Sistemi
Dikey Bahçe Sistemi
Dikey Bitkilendirme
Dikey Bitkilendirme

Dikey Peyzaj

Sistemleri:

Bitkiler, Dünya için bir atmosfer yaptı ve hayat için gerekli. Bitki yaprakları oksijen üretir, nemi optimize eder ve karbondioksiti emer. Bitki kökleri zararlı kimyasalları azaltır, temiz hava ve su sağlar.
Yaşayan duvarlar veya yeşil duvarlar, bir binanın dış veya iç kısmına tutturulmuş kendi başına yeterli dikey bahçelerdir. Bitkilerin duvarın kendisine tutturulmuş yapısal bir destekte kökleşmesi açısından yeşil cephelerden (örneğin sarmaşık duvarları) farklıdır. Bitkiler dikey destek yerine topraktan su ve besin maddeleri alırlar. 1980'lerde NASA, uzay istasyonundaki havadaki kirlerin kapalı alanlardan nasıl en iyi şekilde çıkarılabileceğini araştırdı. Araştırma, bir insanın bitkilerle birlikte yaşadığı ve kapalı bir uzay aracıyla bitkilerin kendinden ve uzay araçları yapı malzemelerinden çıkarılan zehirleri temizlemesi gerektiğini mantıklı bir sonuca vardı. NASA'nın araştırmasına göre, özellikle bitki kökleri mikropları ve kirleticileri havadan etkin bir şekilde kullanabilir ve temizleyebilir.
Kapalı hava kirleticileri birçok kişiye baş ağrısı için cilt kaşıntısı ve göz kaşıntısı semptomlarına neden olur. Harvard Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, iyi hava kalitesi insanların hafızasını, öğrenmeyi, düşünmeyi, algılamayı, uyanıklığı, yaratıcılığı ve problem çözme becerisini geliştirir.

  Dikey Peyzaj

Faydaları:   Stresin azaltılması, iç hava kalitesinin arttırılması, zihinsel sağlığın geliştirilmesi, çalışanların hasta günlerinin azaltılması veya sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdünüzün gösterilmesi konusundaki ilgileri yüzünden buraya gelmiş olabilirsiniz. Duvarlar için yaşayan sanat arıyor olabilirsiniz. "Dikey bahçeler", "yeşil duvarlar", "duvardaki bitkiler" veya sadece "Dikey Peyzaj" için QFS 'nin peyzaj mimarları, her proje için CAD tabanlı bir dikim planı geliştirir. Bitki seçerken ve bitki düzenini hazırlarken lokal iklim, güneşe maruz kalma ve mimari bağlamlar göz önünde bulundurulur. .

Çevrenizle en iyi şekilde çalışacak bir tasarım veya renk düzenini kolayca bulabilirsiniz. Klasik Arnavut kaldırımı yollarını tercih ederek kurdurabilir ve kalbin istediği çağdaş desenlerde de tasarlanabilir. taş kaldırımlar, yollar, patikalar, yaşam alanları, bahçe basamakları, merdiven, kaldırımlar ve güzel zeminlere ihtiyaç duyan diğer alanlarda kullanılabilir.
Beklentilerinizin Ötesine Geçmek   QFS peyzaj dizayn da bir evin içinde ve dışında katların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Uzman tesisatçılarımız, bu tür projeleri ele alacak şekilde eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır, böylece her birimin en mükemmel şekilde yerleştirildiğinden emin olabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen üreticileriyle ortaklık kurduğumuzdan kurduğumuz döşeme malzemeleri konusunda eminiz. Bu ortaklıklar sayesinde, müşterilerimize yaşam tarzlarına ve kişisel zevklerine uyacak geniş bir renk yelpazesi, tasarım ve şekil sunabiliriz.  

 

 

 

 

 


Canlı duvarlar
Canlı duvarlar
Canlı Duvar
Canlı Duvar
Düşey Bahçe
Düşey Bahçe
Yosun Duvar
Yosun Duvar Uygulamaları
Yeşil Duvar
Yeşil Duvar
Yeşil Duvarlar
Yeşil Duvarlar
dikey peyzaj
Dikey Peyzaj


Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .