Dış Mekan Aydınlatma

bahçe aydınlatmaAçık havada bir yaşam alanı inşa etmiş olduğunuza göre, güneş ışığı düştükten sonra dış mekan olanaklarından yararlanmaya devam edebilmeniz için dış mekan aydınlatmasının kurulması Gerekir. Peyzaj aydınlatması, açık yaşam alanlarınızın işlevselliğini arttırmanın etkili yoludur. Ayrıca, mülkünüzün estetik ve piyasa değerini arttırır ve daha emniyetli ve daha güvenli hale gelmesini sağlar.

Sadece bahçe aydınlatma değil QFS peyzaj dizayn da , peyzaj aydınlatmasını bir sanat olarak ele alıyoruz, bu nedenle aydınlatma armatürlerinin yerleşimini dikkatlice planlıyoruz.

QFS Dış Tasarımları ev sahiplerinin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Müşterilerimize birinci sınıf dış aydınlatma tasarımları sunuyoruz. Bu tasarımlar, deneyimimiz , tasarım bilgi ve uzmanlığımız, kaliteli ürünlerin kullanımını ve yaptığımız işin tutkusunun ürünüdür. Daha dayanıklı ve güvenli hale getirirken, gece manzarasını da daha çarpıcı yaparız. Sonuç olarak, yaşam alanınız görsel ve fiziksel olarak genişletilir .

Evinize Peyzaj Aydınlatmasının Eklenmesinin Faydaları: Dış Mekan Işıklandırma ile manzara ortaya çıkar , manzara yapabileceğiniz en iyi eklemelerden biridir. Profesyonel olarak tasarlanmış dış mekan armatürleri aşağıdaki avantajları sunar:

bahçe ışıklandırma
  • Güvenlik ve güvenilir hisssetmenize yardımcı olur . Kaldırımları, garajları, tahrik yollarını ve yolları aydınlatarak gece boyunca güvenli bir şekilde avluda dolaşmanızı sağlar. İyi aydınlatılmış avluya, illegal girişler engellenir.Güzellik ve manzara sağlar. Manzara aydınlatması, odak noktalarını veya peyzajınızdaki bazı özellikleri vurgulamak için kullanılabilir. Aydınlatılmış demirbaşlar, sıkıcı bir arka bahçeyle olağanüstü görünen bir bahçe arasındaki farkı heceleyebilir

  • Ambiyans yaratır. Dış mekan aydınlatması hoş, rahatlatıcı ve romantik bir ortam yaratarak açık havada daha fazla vakit geçirmenizi teşvik eder.

dış mekan aydınlatma

Peyzaj Aydınlatma

ihtiyaçlarınız için QFS peyzajı seçmenin doğru karar olduğunun bazı iyi nedenleri: Landscape Lighting Here are some of the good reasons why choosing us for your landscape lighting needs is the right decision:

  • Fonksiyonel ve yaratıcı tasarım. QFS peyzaj size açık havada görsel çekiciliği artırırken, geceleyin de açık havada kullanışlılığı artıran bir bahçe aydınlatması tasarımı sunuyoruz. Arzu ettiğiniz ışık efektlerini elde etmek için ne kadar ışığın kullanılacağını ve nereye yerleştirileceğini tasarlıyoruz.

  • Profesyonel kurulum. Işıklar, dış aydınlatma tasarımı ve montajı konusunda uzmanlaşmış yüksek eğitimli ve deneyimli teknisyenlerce kurulumunu sağlıyoruz. Tüm teknisyenlerimiz aydınlatma sistemlerini kurmak için lisanslı ve sertifikalıdır.

  • Üstün kaliteli aydınlatma ürünleri. QFS peyzaj Dış tarafından saygın satıcılardan yalnızca en kaliteli bahçe ışıklandırma ürünlerini kullanır; böylece müşterilerimizin, yıllarca keyif alabilecekleri enerji verimli ve güzel aydınlatma armatürleri elde etmelerinden emin oluruz. Hazırladığımız her projenin arkasında duruyoruz,

    Farklı Peyzaj Aydınlatma Çözümlerimiz QFS peyzaj , peyzajınızı geliştirmek için çeşitli manzara aydınlatma çözümleri kullanmaktadır. Kullandığımız ışıklandırma stilleri yol ışıkları, aksan ışıkları, adım ışıkları, sınır ışıkları ve mermi ışıkları içerir. Amacınıza hizmet etmesini sağlamak için uygun aydınlatma armatürleri peyzajınızın belirli alanlarında kullanılır. Mülkünüzü aydınlatmaya hazır mısınız? Bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .