visit website to learn more . for more info . Delphifr.com

Göze hoş gelen peyzaj sırları

About Us

 

 1. Yıl boyu kalıcı yapraklı bitkiler
 2. Sabit yeşil çalılar yaprakları veya iğnelerini bütün bir yıl boyunca korurlar, bu yüzden sürekli görünüm ve renk sağlarlar. Bu size kışın bile güzel bir şeyler anlatır , yeşil bitkiler, köşenin önünde, evin yanına yerleştirildiği zaman , avantajlı bir şekilde evin dikey çizgilerini yumuşatarak daha davetkâr bir görünüm kazandırabilir.
 3. Bir yürüyüş yoluyla İlgi Çeken Noktaları Bağlayın
 4. Veranda ve bahçe arasında geçiş için çimleri ezerek bir yol oluşturmak yerine  somut basamaklı taşlar, doğal taş, dekoratif tuğla veya ezilmiş taş kullanarak çekici bir yürüyüş yolu oluşturun. İyi peyzaj  , öğeleri bir araya getirmek için peyzaj düzeninizdeki öğeleri birbirine bağlamaktır.
 5. Monoton görünümlü alanı  Büyük Bir Kaya İle Parçalamak
 6. Çimlerinizle ilgili görsel açıklama yapmak için basit bir yol, dev bir kaya veya iki taşı dökmektir.Kamyonet yatağına sığmayacak kadar büyük kayalar hakkında konuşuyoruz.Manzara üzerinde belirli bir kaya parçası olması, monotonluğu farklı bir malzeme ile parçalayacaktır Ne tür bir kaya alacağından veya nereye koyacağından emin değil misinQFS Peyzaj olarak bu konuda size zevkle yardım ederiz
 7. Palye (küçük tepecikler) ile  ile Hayata Bir Köşe Getirin
 8. Bahçenizde Küçük tepeciklerle Manzaranıza bir farklılık eklemek   bir yol, bir kaya, bir kaya veya çiçek bahçesi ile çevrilmiş küçük bir yükselti  inşa etmektir. renkli taş, çiçekler veya yapraklara sahip yükseltiler , düz çimlere renk ve doku ekler.Çimlerin köşelerinde özellikle etkili olmasına rağmen Onları her yere yerleştirebilirsiniz. Köşeleri genellikle peyzajın kullanılmayan alanlarıdır  buraları kullanmak bahçenize görünüm kazandıracaktır.
 9. Bahçenize SU ögesi eklemek
 10. Tek başına bir su ögesi olsa bile , kendi başına bir ünite bile olsa, suyun kendine özgü bir ortamda olması gerekiyor . Oluşturmak için doğal taşı kullanabilirsiniz"su ögelerinde çok fazla malzeme kullanmamasını tavsiye ederiz fazla malzeme dogallıgı bozarak çabaları boşa çıkarabilir.iyi bir kural, bir alanda en fazla üç öğe kullanmaktır, aksi takdirde alan çok yoğunlaşabilir ve sizin için tersi bir şekilde çalışabilir.
 11. Açık Alan Oturma Alanı Ekleme
 12. Çiminizin kenarına, evden uzakta bir veranda yerleştirmek , açık bir kaçış sağlar.Beton yapabilir ya da taşlar veya döşeme malzemeleri kullanabileceksiniz.Sandalyeyi veya tezgahları, ağaçlar veya uzun çiçeklerin  yanına koymak, bahçenize  gizlil işlevsellikkazandırırken, sandalyeler ya da banklar okumak ya da uyumak için oturup ya da yatmanıza izin verir. Mülk hattınızdan 6-8 metre uzakta kurabilir , Kullanılabilir alan olduğundan onu en üst düzeye çıkarabilirsiniz

 13. Bir Bitki Çeşitliliği yapmak
 14. Farklı zamanlarda çiçek açan çeşitli bitkiler kulallanarak bir kombinasyona gitmek , bahçenizde her dönem değişik renkler görmenizi sağlar , bu nedenle süs yaprakları her mevsim görülecektir. Aksi takdirde, aynı çiçeklerin hepsi çiçeklenirse, o zaman çerçevesinde cazip görünürler, ancak yılın geri kalanında bahçenizde renk eksik kalır.
 15. Manzaranıza Rustik Bir Bakış Verin
 16. Yerel çim ve bahçe merkezleri tipik olarak eski moda vagon tekerlekleri, bölme raylı ahşap eskrim ve rustik bir görüntü sağlayan diğer malzemeleri satmaktadır. "İstediğiniz görünümü elde etmek için yaratıcı olarak bu unsurları peyzaja katabilirsiniz."
 17. Düz Çizgiler yerine Eğri Çizgiler Oluşturun
 18. Peyzajınıza  çiçek bahçelerinize , evinizin etrafında , ve bazen kaldırımlar ve yollar etrafında kenarlığını ekleyin.Kenar çizgilerini kusursuz düz çizgiler yerine yaratıcı eğrilere yerleştirmek cazip ve karakter katar. Kenar boşluğu kalıcıdır, bu nedenle manzara bütün bir yıl boyunca zenginleşir
 19. Odak Noktaları ve Yaya Yollarını Aydınlatmak
 20. Çekici peyzaj, peyzaj ışıklarının yandığı  saatlerde görülmeye hak kazanır.Işıklar, evin cazibesine ışık tutan basamaklara ve emniyet kaldırımlarına, peyzaja ilgi duyan noktaları sergilemekten kat kat olmak gibi birçok rol oynamaktadır.Yolları ve yürüme yollarının yanında ışıklar yerleştirmek en yaygın kullanımlarından biridir, ancak bu, belirtilen aralıklarla düz çizgilerle ayarlanması gerektiği anlamına gelmez.aydınlatmalarınızı bir çizgiyi kırmak için bir kaldırımın diğer yanlarına yerleştirebilirsiniz.
Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .